Visas kategorijas

Sākums>Jaunumi

Jauna augšupvērsta klastera karstā čilli šķirne CJ1417

Ievietots 2022-05-09

CJ1417 ir jauna hibrīda, augoša klastera tipa čili vai aso piparu šķirne no Hunan Xiangyan Seed Industry Co., Ltd. (Peppera Seed). Šīs šķirnes galvenās priekšrocības ir viendabīgi augi, spīdīgi un laba sauso augļu kvalitāte un augsta asuma pakāpe. Tas ir populārs un labi darbojas Ziemeļķīnas reģionā, piemēram, Hebei, Šaņsji provincē, un ir pārbaudīts arī Dienvidaustrumāzijas valstīs, kurās ir ierasts stādīt klastera segmenta karstos čili.

Raksturīga:Agrs briedums, augošs ķekarā, vidēji enerģisks ar augu augstumu aptuveni 50 cm. Apmēram 10 ķekarus katrā augā un 15-22 augļus vienā ķekarā. Vidēja noturības pretestība. Augļa garums 6-7cm, diametrs 0.8cm, asa, spilgti sarkana žāvētu augļu krāsa. Augļus var žāvēt dabiski. Lai samazinātu nevienmērīgu žāvētu augļu krāsu, ieteicams kaltēt krāsnī.

Audzēšanas padomi:

1. Stādīšanas blīvums:Iestādiet apmēram 33000 5500 augu uz akru (667 stādu uz 2 m3). Telpai no stāda stādīšanai jābūt tuvākai, salīdzinot ar Skyline 25. Divas rindas katrā dobē un viens augs katrā bedrē, XNUMX cm augs, ko stāda pārstādīšanai.
2. Mēslošanas līdzekļu izmantošana un lauka apsaimniekošana:Pirms pārstādīšanas uzklājiet pietiekami daudz bāzes mēslojuma, kas galvenokārt ir no organiskā mēslojuma, fosfātu un potaša mēslošanas, ar nelielu kombinēto mēslojumu. Paātriniet stādu augšanu, izmantojot urīnvielu ar 30–48 kg uz akru vienu reizi no vienas nedēļas līdz divām nedēļām pēc pārstādīšanas. Apdarināt, kad parādās pirmais zieds ar auga augstumu aptuveni 20 cm. Vienu reizi pēc pārklāšanas uzklājiet NPK mēslojumu ar 30–48 kg uz akru. Izmantojiet kombinēto mēslojumu kā papildu mēslojumu un vienlaikus samaziniet slāpekļa mēslojuma daudzumu. Sausajā sezonā laistīt laicīgi, lai izvairītos no augļu īsuma.

Pēc nepārtrauktiem 30 gadu inovatīviem zinātniskiem pētījumiem Peppera Seed ir veiksmīgi izveidojuši komercializētu aso piparu audzēšanas sistēmu. Šajā selekcijas sistēmā ir izstrādāti 5000 līdz 6000 jauni aso piparu hibrīdi un no tām atlasītas 5-10 jaunas šķirnes, kuras katru gadu laist tirgū ar vienota vērtēšanas standarta iezīmēm skrīningā, uz procesu balstītu selekcijas darbu un ieviesto informācijas tehnoloģiju. Molekulārā tehnoloģija, ko plašā mērogā pielieto aso piparu audzēšanā un apvieno ar tradicionālajām audzēšanas metodēm, lai paātrinātu selekcijas ātrumu, kā arī veicinātu dīgļu resursu inovāciju. Peppera Seed vienmēr cenšas sniegt labumu lauksaimniekiem un attīstīt dārzeņu sēklu nozari.

1

2

3

Jauns 4