Visas kategorijas

Sākums>Par mums

Kas mēs esam

Hunan Xiangyan Seed Industry Co., Ltd.(Piparu sēklas), Yuan Longping High-Tech Agriculture Co., Ltd. meitasuzņēmums, kas dibināts 1988. gadā ar reģistrēto kapitālu 5 miljonu USD apmērā. Tas ir provinces vadošie lauksaimniecības industrializācijas uzņēmumi, kas koncentrējas uz jaunu dārzeņu šķirņu audzēšanu, ražošanu, izstrādi un pārdošanu, galvenokārt koncentrējoties uz aso piparu šķirnēm.

Uzņēmuma jaunā galvenā mītne, kas atrodas Longwangmiao ciematā, Čangšas apgabala Čunhua pilsētā, tika izveidota 2014. gadā ar 4290 kvadrātmetru platību, kas ir modernizēta vispārējā ēka, tostarp saldētava, noliktava, apstrādes vienība, kvalitātes kontrole, pētniecība un attīstība un oficiālais bizness.

Uzņēmums ir apņēmies īstenot komerciālu audzēšanas sistēmu ar spēcīgu audzēšanas komandu. Tikmēr uzņēmums uzbūvēja pētniecības un izstrādes stacijas un demonstrācijas stacijas dažādos Ķīnas ekoloģiskajos reģionos, piemēram, Hunaņā, Hainaņā, Guandunā, Junaņā, Henaņā, Šandunā, Šaņsji utt., un izlaida vairāk nekā 200 jaunas aso piparu, baklažānu, gurķu, ķirbju šķirnes. , rūgto ķirbi, sūkļa ķirbi, pagalmu garo pupiņu, pakčoi un citus dārzeņus un apbalvoja vairāk nekā 40 dažādu līmeņu zinātnes un tehnoloģiju sasniegumus. Uzņēmums izveidoja stabilu mārketinga tīklu visā valstī un sadarbojās ar vairāk nekā 10 Dienvidaustrumāzijas valstīm pētniecības un attīstības un šķirņu attīstībā. Uzņēmuma Hunan Xiangyan Seed Industry Co., Ltd aso piparu audzēšanas spēks un tirgus daļa ir 1. vietā Ķīnas dārzeņu sēklu tirgū.

Uzņēmums ieguva dārzeņu sēklu importa un eksporta kvalifikāciju, kā arī Āzijas un Klusā okeāna sēklu asociācijas (APSA) biedrs, Ķīnas sēklu asociācijas dārzeņu nozares uzņēmuma viceprezidents, Ķīnas aso piparu standartizēto tehnoloģiju inovāciju stratēģiskās alianses padomes viceprezidents. nozare, pirmā AAA kredītu partija, piemēram, Ķīnas sēklu rūpniecības uzņēmumi, Ķīnas dārzeņu nozares galvenais kredītuzņēmums. Reģistrētā preču zīme "Xiangyan" tika piešķirta kā Ķīnas slavenā preču zīme.

Uzņēmums kā savas pamatvērtības atbalsta godīgumu, zinātni un tehnoloģijas, audzētājus un smagu darbu, cenšoties būt par ievērojamu dārzeņu sēklu uzņēmumu Ķīnā. Lai izplatītājiem, lauksaimniekiem, akcionāriem un darbiniekiem un radītu krāsainas dārzeņu šķirnes patērētājiem, ir vajadzīgas labas zīmola priekšrocības un pētniecības un attīstības spēks.

VĒSTURE

1988, tika uzsākta pirmā hibrīda piparu šķirne ar nosaukumu “Xiangyan No.1”.
1991, “Xiangyan” zīmols, kas reģistrēts Ķīnā.
1996, Xiangyan aso piparu sērijai piederēja lielākās stādīšanas platības pasaulē, un tirgus daļa sasniedza līdz pat 70% Ķīnā ar pārdošanas apjomu 800 tonnas, pārdošanas ieņēmumiem vairāk nekā 9 miljonus USD un peļņu 5.5 miljonu USD aso piparu sēklu apmērā.
1997, “Xiangyan” tika apbalvots kā Hunan slavenais zīmols.
1999, integrēja Xiangyan uzņēmuma stabilos pārdošanas ieņēmumus un peļņu ar Pro zīmola reputāciju. Yuan Longping, Yuang Longping Agriculture High Technology Co.,Ltd. tika dibināta un iekļauta sarakstā 2000.
2006, pilnvarots kā “Jauno un augsto tehnoloģiju” uzņēmums Hunaņas provincē.
2006, iegādātas sēklas Import & Export atļauja.
2010, "Xiangyan" tika piešķirts kā "Ķīnas slavenais zīmols", kas bija pirmais tituls Ķīnas dārzeņu sēklu nozarē.
2016, apbalvots kā Ķīnas dārzeņu sēklu nozares galvenais uzņēmums.
2020, apbalvots kā vadošais lauksaimniecības industrializācijas uzņēmums Hunaņas provincē.
2020, Mitsui piederēja 30.4% Xiangyan Company akciju.
2021, sadarbojās ar Hunaņas Lauksaimniecības universitāti par inovācijām, dīgļu plazmas resursu identificēšanu un skrīningu, šķirņu atlasi un selekciju, zaļo un efektīvu kultivēšanas tehnoloģiju un aso piparu talantu apmācību.

LAUKSAIMNIECĪBAS ŠOVS

Lauksaimniecības zeme

Apbalvojumi un sertifikāts


 • Hunaņas slavenā preču zīme
 • Ķīnas slavenā preču zīme
 • Galvenais vadošais lauksaimniecības industrializācijas uzņēmums
 • Hunaņas Inženierpētniecības centrs
 • Hunaņas provinces zinātnes popularizēšanas bāze
 • Uzņēmuma kredīta pakāpes sertifikāts
 • Kredīts galvenajiem Ķīnas dārzeņu sēklu rūpniecības uzņēmumiem
 • Zelta balva Xianla 7 asajiem pipariem
 • Zelta balva par Xianla 4 Hot Pepper
 • Ķīnas sēklu asociācijas dārzeņu sēklu nodaļas viceprezidents
 • Ķīnas dārzeņu asociācijas dalība
 • Ķīnas sēklu asociācijas dārzeņu sēklu nodaļas viceprezidents